Akce krbová kamna

TOPMAX Teplice se snaží maximálně vycházet vstříc svým zákazníkům a pravidelně připravuje nejrůznější akce a slevy na krbová kamna! V našem sortimentu najdete krbová kamna se zárukou dlouhé životnosti, trvanlivosti a odolnosti. Pro celou Českou republiku zajištujeme záruční a pozáruční servis.
 

S námi se nákup krbových kamen v akci skutečně vyplatí!

Krbová kamna akce

  • akce na krbová kamna
  • dotace na kotle
  • slevy na kotle na tuhá paliva
  • zvýhodněné ceny produktů a příslušenství
  • krbová kamna slevy
  • bezplatné poradenství
     

Pořiďte si krbová kamna v akci

Vychutnejte si zimní večer u plápolajícího plamene krbových kamen s nádechem romantiky. Krbová kamna se s jejich nezaměnitelnou atmosférou hodí do chalup, chat i rodinných domů. Nyní máte navíc možnost pořídit si krbová kamna v akci! Vyberte si krbová kamna podle svých představ od firmy TOPMAX Teplice.
 

Akce na krbová kamna a další služby

Konkrétní slevy a akce na jednotlivé typy krbových kamen naleznete vždy u daného produktu. S případnými dotazy nás neváhejte kdykoliv kontaktovat. Věříme, že právě naše krbová kamna budou spolehlivým společníkem a zdrojem tepla ve Vaší domácnosti.

Kontaktní formulář

Nahlédněte:

Centrum komplexní stomatologie

Navštivte v Liberci moderní centrum stomatologie, RB dent s.r.o. Naše stomatologické služby jsou na špičkové úrovni. Zhlédněte je na webových stránkách www.rbdent.cz.

Novinky

(22.06.2015)

Poradenství při výběru kotlů

Nevíte si rady s výběrem vhodného kotle? Neváhejte kdykoliv využít našeho odborného poradenství. TOPMAX Teplice je zde pro Vás!

číst dále

(02.10.2014)

Možnost nákupu na úvěr

NEMÁTE FINANČNÍ PROSTŘEDKY NA NÁKUP KOTLE NEBO JINÉHO VÝROBKU FIRMY TOPMAX TEPLICE?       NEVADÍ - FIRMA TOPMAX TEPLICE VÁM POMŮŽE S FINANCOVÁNÍM VÁMI VYBRANÉHO VÝROBKU.   Od

číst dále

Kontakt

CODIN plus s.r.o.
Dr. Vrbenského 2874/1
CZ 415 01 Teplice
CZ tel: 608 929 636
602 282 503
DE tel: +49 176 385 520 43
+420 608 955 320
Email: info@topmax-teplice.cz