Auto. kotle na uhlí a dřevo

Při výběru automatického kotle je důležité zohlednit, jakým typem paliva se chystáte topit. V široké nabídce firmy TOPMAX Teplice naleznete automatické kotle na pelety, kotle na tuhá paliva, kotle na uhlí hnědé či černé nebo kotle na kombinaci těchto paliv. V této sekci si můžete vybírat univerzální automatické kotle na dřevo a uhlí za atraktivní ceny.
 

Nevyhazujte peníze komínem a pořiďte si automatický univerzální kotel na dřevo od TOPMAX!

Univerzální automatické kotle na dřevo a uhlí:

Jaké jsou výhody kotlů na dřevo a uhlí?

Naše automatické kotle na dřevo a uhlí mají celou řadu výhody, o nichž se více informací můžete dočíst u jednotlivých typů kotlů. Mezi klíčové výhody patří jednoduché, propracované, elektronické řízení a automatické podávání paliva. Maximálně bezpečnost kotlů na dřevo a uhlí je podtržena nejkvalitnější ocelí, z níž jsou automatické univerzální kotle vyrobeny.
 

Kotle na dřevo a uhlí ve třech bodech:

  • výjimečná kvalita
  • maximální spolehlivost
  • dlouhá životnost
     

Instalace kotlů na dřevo a uhlí

Automatické kotle na dřevo a uhlí lze instalovat jak v moderních instalacích centrálního vytápění v rodinných domech, tak v průmyslových objektech. Kotel na dřevo a uhlí můžete instalovat do otevřených i uzavřených systémů s příslušným zabezpečením. Firma TOPMAX Teplice Vám garantuje dostupnost náhradních dílů.
 

Automatické kotle na dřevo a uhlí šetří jak Vaši peněženku, tak životní prostředí.
   

Novinky

(12.09.2017)

Mobilní udírna

 Mobilní udírna se vzdáleným topeništěm   K uzení masa, ryb, klobás a ostatních potravin a to horkým nebo studeným kouřem

číst dále

(23.01.2017)

Kotlíková dotace v roce 2017 v Ústeckém kraji

Ústecký kraj v současné době připravuje vyhlášení 2. Výzvy Ústeckého kraje na výměnu zastaralých zdrojů tepla na pevná paliva (kotlíková dotace). Na základě žádosti Ústeckého kraje došlo k navýšení fi

číst dále

Kontakt

CODIN plus s.r.o.
Dr. Vrbenského 2874/1
CZ 415 01 Teplice
CZ tel: 608 929 636
602 282 503
DE tel: +49 176 385 520 43
+420 608 955 320
Email: info@topmax-teplice.cz