Kamna na dřevo

Krbová kamna na dřevo nejenom, že spolehlivě vytopí Váš domov, ale zároveň vytvoří ve Vaší domácnosti příjemnou atmosféru. Díky celé řadě designových provedení je můžete libovolně sladit s Vaším interiérem. TOPMAX Teplice Vám navíc přináší krbová kamna na dřevo za skutečně atraktivní ceny a se zárukou dlouhé životnosti!

kontaktní formulář
 

Vyberte si kamna na dřevo od TOPMAX:

Jaké jsou výhody kamen na dřevo?

Kamna jsou vysoce výkonná, s minimálními nároky na spotřebu dřeva. V katalogu naší firmy najdete několik typů krbových kamen na dřevo s různým výkonem a je jen na Vás, pro které se z hlediska potřeby vytápění rozhodnete. Topení dřevem je v porovnání s plynovým nebo elektrickým vytápáním velmi ekonomické a ročně Vám můžete ušetřit až několik tisíc korun.
 

Objednávejte krbová kamna na dřevo

Krbová kamna na dřevo můžete objednávat z pohodlí svého domova v našem internetovém obchodě nebo nás navštívit přímo v naší kamenné prodejně. Máte ohledně krbových kamen na dřevo nějaké dotazy? Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat a naši specializovaní prodejci se Vám vždy budou snažit vyjít maximálně vstříc.
 

Pořiďte si teplovzdušná kamna na dřevo ještě dnes od firmy TOPMAX Teplice!
 

kontaktní formulář

Ke shlédnutí:

Americká nebankovní hypotéka

Chcete si pořídit novou kuchyň? Nemáte dostatek peněz na rekonstrukci bytového jádra? Tak právě pro vás je tu americká hypotéka. Ok-hypotéky poskytují profesionální poradenství v oblasti hypoték a ke každému klientovi přistupují individuálně.

Novinky

(12.09.2017)

Mobilní udírna

 Mobilní udírna se vzdáleným topeništěm   K uzení masa, ryb, klobás a ostatních potravin a to horkým nebo studeným kouřem

číst dále

(23.01.2017)

Kotlíková dotace v roce 2017 v Ústeckém kraji

Ústecký kraj v současné době připravuje vyhlášení 2. Výzvy Ústeckého kraje na výměnu zastaralých zdrojů tepla na pevná paliva (kotlíková dotace). Na základě žádosti Ústeckého kraje došlo k navýšení fi

číst dále

Kontakt

CODIN plus s.r.o.
Dr. Vrbenského 2874/1
CZ 415 01 Teplice
CZ tel: 608 929 636
602 282 503
DE tel: +49 176 385 520 43
+420 608 955 320
Email: info@topmax-teplice.cz