Kamna na dřevo

Krbová kamna na dřevo nejenom, že spolehlivě vytopí Váš domov, ale zároveň vytvoří ve Vaší domácnosti příjemnou atmosféru. Díky celé řadě designových provedení je můžete libovolně sladit s Vaším interiérem. TOPMAX Teplice Vám navíc přináší krbová kamna na dřevo za skutečně atraktivní ceny a se zárukou dlouhé životnosti!

kontaktní formulář
 

Vyberte si kamna na dřevo od TOPMAX:

Jaké jsou výhody kamen na dřevo?

Kamna jsou vysoce výkonná, s minimálními nároky na spotřebu dřeva. V katalogu naší firmy najdete několik typů krbových kamen na dřevo s různým výkonem a je jen na Vás, pro které se z hlediska potřeby vytápění rozhodnete. Topení dřevem je v porovnání s plynovým nebo elektrickým vytápáním velmi ekonomické a ročně Vám můžete ušetřit až několik tisíc korun.
 

Objednávejte krbová kamna na dřevo

Krbová kamna na dřevo můžete objednávat z pohodlí svého domova v našem internetovém obchodě nebo nás navštívit přímo v naší kamenné prodejně. Máte ohledně krbových kamen na dřevo nějaké dotazy? Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat a naši specializovaní prodejci se Vám vždy budou snažit vyjít maximálně vstříc.
 

Pořiďte si teplovzdušná kamna na dřevo ještě dnes od firmy TOPMAX Teplice!
 

kontaktní formulář

Nahlédněte:

Stavební rozpočet je nutnost!

Obáváte se, že přepálíte příliš nepřehledný rozpočet a Váš sen o hezké chalupě se utopí v nedostatku financí a neplacených faktur? Nabízíme konzultace zdarma! Využijte našich zkušeností a získejte nejlepší stavební rozpočty za rozumnou cenu.

Záclony a závěsy

Každý byt by měl být vybavený krásnými záclonami či závěsy či stínící technikou. My jsme na to experti. Právě www.kstyl.cz nabízí široký sortiment veškerého bytového textilu, stínící techniky apod. Naleznete u nás vše od záclon a rolet až po japonské posuvné stěny a venkovní markýzy. Potřebujete zastínit svou ložnici před slunečným ránem? Prohlédněte si naší moderní kolekci rolet a žaluzií. Je možno vše speciálně připravit dle Vašich představ a požadavků.

Novinky

(09.09.2018)

NOVINKY V REVIZÍCH

  Dle zákona o ochraně ovzduší č. 201/2012 Sb. měl být do konce roku 2016 každý teplovodní kotel zkontrolován odborně způsobilou osobou proškolenou výrobcem. Došlo ke schválení N

číst dále

(18.04.2018)

VULKÁN BABY

 NOVINKA   Nový ekologický 22 kW automatický kotel VULKÁN BABY na dřevní pelety. DOTOVANÝ KOTEL - SVT 22519 TŘÍDA 5

číst dále

Kontakt

CODIN plus s.r.o.
Dr. Vrbenského 2874/1
CZ 415 01 Teplice
CZ tel: 608 929 636
602 282 503
DE tel: +49 176 385 520 43
+420 608 955 320
Email: info@topmax-teplice.cz