Kamna na dřevo

Krbová kamna na dřevo nejenom, že spolehlivě vytopí Váš domov, ale zároveň vytvoří ve Vaší domácnosti příjemnou atmosféru. Díky celé řadě designových provedení je můžete libovolně sladit s Vaším interiérem. TOPMAX Teplice Vám navíc přináší krbová kamna na dřevo za skutečně atraktivní ceny a se zárukou dlouhé životnosti!

kontaktní formulář
 

Vyberte si kamna na dřevo od TOPMAX:

Jaké jsou výhody kamen na dřevo?

Kamna jsou vysoce výkonná, s minimálními nároky na spotřebu dřeva. V katalogu naší firmy najdete několik typů krbových kamen na dřevo s různým výkonem a je jen na Vás, pro které se z hlediska potřeby vytápění rozhodnete. Topení dřevem je v porovnání s plynovým nebo elektrickým vytápáním velmi ekonomické a ročně Vám můžete ušetřit až několik tisíc korun.
 

Objednávejte krbová kamna na dřevo

Krbová kamna na dřevo můžete objednávat z pohodlí svého domova v našem internetovém obchodě nebo nás navštívit přímo v naší kamenné prodejně. Máte ohledně krbových kamen na dřevo nějaké dotazy? Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat a naši specializovaní prodejci se Vám vždy budou snažit vyjít maximálně vstříc.
 

Pořiďte si teplovzdušná kamna na dřevo ještě dnes od firmy TOPMAX Teplice!
 

kontaktní formulář

Ke shlédnutí:

Americká nebankovní hypotéka

Chcete si pořídit novou kuchyň? Nemáte dostatek peněz na rekonstrukci bytového jádra? Tak právě pro vás je tu americká hypotéka. Ok-hypotéky poskytují profesionální poradenství v oblasti hypoték a ke každému klientovi přistupují individuálně.

Novinky

(22.06.2015)

Poradenství při výběru kotlů

Nevíte si rady s výběrem vhodného kotle? Neváhejte kdykoliv využít našeho odborného poradenství. TOPMAX Teplice je zde pro Vás!

číst dále

(02.10.2014)

Možnost nákupu na úvěr

NEMÁTE FINANČNÍ PROSTŘEDKY NA NÁKUP KOTLE NEBO JINÉHO VÝROBKU FIRMY TOPMAX TEPLICE?       NEVADÍ - FIRMA TOPMAX TEPLICE VÁM POMŮŽE S FINANCOVÁNÍM VÁMI VYBRANÉHO VÝROBKU.   Od

číst dále

Kontakt

CODIN plus s.r.o.
Dr. Vrbenského 2874/1
CZ 415 01 Teplice
CZ tel: 608 929 636
602 282 503
DE tel: +49 176 385 520 43
+420 608 955 320
Email: info@topmax-teplice.cz